אוכלכללי

הפרוצדורה של תכנון מטבחים

אין לשווא נאמר על המטבח כי הינו מרכז הבית ואף אין לשווא הינו האזור שבו הנכם מרבים להשקיע. בדרך כלל, המבטח הקלאסי שאותו מקבלים מהקבלן, טומן בחובו ארונות תחתונים ביחד עם שטח ספציפי עבור מדיח, ארון מורכב בתוכו וכמה ארונות עליונים, אבל לרובכם אין הדבר מספק.

הפרוצדורה של תכנון מטבחים – 

הפרוצדורה של תכנון מטבחים מורכבת מן מפגש אצל הנגר או אצל חברת המטבחים, שם עוסקים בתכנון פונקציונלי וכן בעיצוב, מתעסקים בסינרגיה והן בתיאום של כל המערכות אשר קיימות במטבח עד לכדי יצירת מתחם אידיאלי.

עלות של תכנון מטבחים – אלמנטים אשר נדרש לתת עליהם את הדעת – 

המון בני אדם מתחילים את תכנון מטבחים ממסגרת תקציב מוגדרת, אבל יש צורך אף להיות נאמנים אליו. אין זה נחמד לגמור את התהליך עם ארון ולראות כי אין נותר לכם ממון לצייד באלמנטים של פרזול את המטבח שלכם. להלן האלמנטים המרכזיים שעליכם לזכור בתכנון המטבח שלכם בהתאם למסגרת התקציב שלכם – 

  • נקודות חשמל – עליכם לבחון כי לא תחמיצו כל מכשיר חשמלי נדרש. תשתדלו למנות את כמות מכשירי החשמל אשר הנכם מפעילים במטבח שלכם והן הגו איפה הכי נינוח לכם שהם ימוקמו במטבח החדש שלכם וגם כה באפשרותכם להבין לכמה נקודות חשמל תצטרכו ואף איפה מומלץ לעשות אותן, על מנת שיהיו שמישות. עליכם לזכור את הפן הבטיחותי במיקום של נקודות החשמל.
  • פרזול של  הידיות במטבח – לרוב החברה אשר בונה מטבח תעניק עבורכם ידיות רגילות. מומלץ לכם ביותר כי תיגשו לחנות של פרזול ותתבוננו מן המנעד של ידיות פרזול אשר מוצע בשפע רב של סגנונות, גוונים והן כל מיני חומרים, כמו למשל – ידיות וינטג’, ידיות עכשוויות וכיוצא בזאת. ידיות הן אינן סתם ידיות, לפעמים הן מהוות את מרכז המטבח.
  • עליכם להכין רשימה של כל מוצרי החשמל אשר נדרשים לאזור מיועד במטבח החדש שלכם וכן עליהם הנכם לא רוצים לוותר, כמו לדוגמה – מיזוג אוויר, תנור אפייה, מקפיא, כיריים, בר מים, קולט אדים, מדיח, מקרר, מיקרוגל וכיוצא בכך.
Tags

מאמרים קשורים

Close
Close