כללי

5 טיפים לרכישת מכונת כביסה: שיקולים שחשוב לקחת בחשבון

צרכנים מצביעים עם הארנק שלהם, ובשנים האחרונות הם בוחרים מכונות כביסה בדגמים יעילים עם רכיבי חיסכון במים ובאנרגיה. מכונות כביסה יעילות משתמשות במנגנון סיבוב שנקרא מאיץ שממוקם בתחתית המכונה כדי לנקות היטב את הבגדים, והן חסכוניות כי הן משתמשות בפחות מים וחלק מהדגמים המתקדמים חסכוניים באנרגיה מכיוון שהם מייבשים את הבגדים בסוף המחזור.

מכונות כביסה בדגמים מתקדמים מסתובבים מהר יותר ממכונות בדגמים ישנים, ומפיקות אפשרויות סחיטה יעילות שמקצרות את זמן השימוש במייבש. אם אתם מתלבטים לגבי הדגם שישרת אתכם באופן הטוב ביותר, מאמר זה מציג כמה טיפים לרכישת מכונת כביסה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

בחירה נכונה של הגדרת הכביסה

שימוש בהגדרת שטיפה רגילה ברוב העומסים מאפשרת ניקוי יסודי של רוב סוגי האריגים. מחזור כביסה עדין מטפל בעדינות בבגדים, והגדרה זו אידיאלית להלבשה תחתונה ובדים עדינים.

הימנעות מסבכים של הכביסה

כשמפעילים מכונות כביסה על הגדרת סיבוב מהירה של המדחף, וזמן שטיפה של שישים עד שמונים דקות, שאופייני לעומסים מלאים, הכביסה במכונה עלולה להסתבך.

כדי למנוע מצב זה, מומלץ לכבס פריטים דומים יחד, נניח מצעים לחוד ומגבות לחוד, במקום להשליך למכונה סל כביסה שלם. גם הורדת מהירות הסיבוב של מכונת הכביסה מפחיתה את סיכון הסבך.

איזון העומס

עומסי כביסה יכולים להיות לא מאוזנים בכל הסוגים של מכונות כביסה, אבל כל מכונה מטפלת אחרת בעומסים. כאשר עומס הבגדים יוצא מאיזון, המכונה תאזן מחדש את העומס על ידי הוספת מים על מנת לשפר את זרימת השטיפה.

במקרים רבים, מומלץ לא להעמיס את מכונת הכביסה עד לקיבולת המלאה, מכיוון שהתנהלות זו מגדילה את הסיכוי שהעומס לא יהיה מאוזן. מומלץ להשתמש במהירות נמוכה יותר לכיבוס מעילים עמידים למים או פריטים אחרים.

כיבוס פריטים גדולים

מכונות כביסה מתקדמות רבות מספיקות לכביסת שמיכת פוך, אבל חשוב לבדוק את תנאי הכביסה באמצעות מדידת השטח הקיים במכונת הכביסה שלכם, על מנת להיות בטוחים שהמכונה מתאימה לכיבוס שמיכה.

פריטים גדולים יותר עשויים לדרוש הגדרת השרייה, לכן בקניית מכונות כביסה, מומלץ לבדוק את ההגדרות השונות שלה, כדי לוודא שהיא מתאימה להרגלי הכביסה שלכם וגודל הפריטים שאתם מכבסים באופן קבוע.

הגדרות שטיפה

סוגים רבים של מכונות כביסה מציעות תוכניות שונות לשטיפות שונות, כמו שטיפה עדינה או שטיפת צמר. חלק מהדגמים של מכונות הכביסה מאפשרים התאמה אישית, ואפשר אפילו לשמור את ההגדרות המועדפות עליכם כך שהשימוש יהיה קל.

לכן חשוב לקבל טיפים לרכישת מכונות כביסה כדי לדעת לבחור מבין דגמי המכונות עם התכונות שאתם מחפשים.

גודל מכונת הכביסה

מכונות כביסה עם פתח עליון נוטות להיות צרות יותר ממכונות כביסה אוטומטיות לחלוטין. האם אתם מחפשי מכונת כביסה שתוצב בפינה קטנה, או שאתם יכולים להרשות לעצמכם מקום נוסף ואתם זקוקים למכונת כביסה גדולה יותר לכיבוס עומסים גדולים יותר?

מאמרים קשורים

Close
Close