אלכוהולקייטרינג לאירועים קטנים

בר אקטיבי לחתונה

כשזוג צעיר מבקש לארגן את החתונה שלו, עומדים בפניו לא מעט שאלות ונקודות שהוא צריך להתייחס אליה, החל מכמות המוזמנים, סידור הישיבה, עיצוב וארגון המקום, קייטרינג ועוד. אחת הנקודות אליהן הוא צריך להתייחס נוגעת לשאלה, האם החתונה תכלול בר אקטיבי או לא.

הרעיון של בר אקטיבי הוא מאוד פשוט, במקום שהאורחים יגיעו אל הבר בשביל לקחת שתייה, הרי שהבר מגיע אליהם. זה מתבצע בצורה הבאה, ברמנים מסתובבים עם בקבוקים וכוסות שתייה ומציעים לאורחים ליהנות ממנה. כך האורחים יכולים לשתות ולהמשיך לחגוג כמה שהם רוצים.

חשוב לומר, בדרך כלל נהוג לעשות בר אקטיבי באירועים שונים, כולל חתונה, בתנאי שיש כמות גדולה של אנשים מבוגרים, מעל גיל 18, אשר יכולים ורוצים לשתות, אחרת זה לא משתלם. כמו כן, נוהג לעשות בר אקטיבי, אם מדובר בחגיגה שנמשכת מספר שעות, מאחר ורק כך אפשר לעשות חלוקה נכונה בין שלב האוכל לשלב הריקודים והשתייה.

יתרונות של בר אקטיבי ומספר דברים שחשוב לדעת עליו

היתרון הגדול של בר אקטיבי לחתונה הוא שאנחנו לא צריכים לגרום לאורחים שלנו להפסיק ולשמוח. הם יכולים לחגוג כמה שהם רוצים. הבר מגיע אליהם. אם אנחנו נאלץ אותם להפסיק לרקוד, סביר להניח שחלקם לא יחזרו לרחבה, השתייה תגרום להם לרקוד יותר.

יתרון אחר, אנחנו לא בהכרח חייבים להציע להם הרבה שתייה. בזמן שבבר הרגיל הם יקבלו כוסות מלאות, בבר אקטיבי אפשר לטפטף להם שתייה לתוך הפה או לתת להם שתייה בכוסות קטנים. הם נהנים ואנחנו חוסכים.

חשוב לציין לגבי בר אקטיבי, שהוא עובד עם סוגי משקאות שונים, בדרך כלל עם בירות, וודקות, וקוקטיילים מוכנים. הוא לא עובד נגיע עם משקאות חריפים רציניים או משקאות שצריך להכין במקום. יש לקחת את זה בחשבון כשאנחנו בוחרים להזמין בר אקטיבי, וכן ביחס לאורחים שלנו.

נקודה נוספת שצריך לזכור, בדרך כלל, בר אקטיבי לחתונה עובד כשיש רחבת ריקודים ואנשים רוקדים. אחרת, הוא לא יכול להיות פעיל, לכן אנחנו צריכים לדאוג, קודם כל, שיהיו מספיק אנשים שירקדו וייהנו מהאלכוהול, כך יש סיכוי שהבר יעבוד כמו שצריך. מן הסתם, אנחנו צריכים גם לדרוש שהברמנים יעשו כמה סיבובים ברחבת הריקודים ולא יסתפקו בסיבוב אחד.

 

מאמרים קשורים

Close
Close