מגשי אירוח

כיבוד לאירועים עסקיים – סוגי מגשי אירוח שאוהבים

אירועים עסקיים הם כאלה שנועדו להרשים ולקדם את העסק הארגון או החברה שלכם, אך מצד שני, אירועים כאלה לעיתים רבות נועדו כדי לעלות את המוטיבציה של העובדים שלכם. ובכל מקרה – כאשר אתם רוצים לארגן אירוע עסקי, אתם רוצים שהוא יהיה על הצד הטוב ביותר  – אז כיצד מארגנים אירוע טעים במיוחד? באמצעות מגשי אירוח משתלמים שכולם אוהבים.

אז מהם מגשי אירוח?

מגשי אירוח לאירועים קטנים הם מגשים מלאים בכל טוב אותם מזמינים מחברות המתמחות בהכנת מגשי אירוח מחומרים טריים ואיכותיים. את המגשים מקבלים עם הכיבוד מוכן להגשה בצורה אסתטית נעימה ומוכנה להגשה באירוע.

מה מכילים המגשים?

במגשי האירוח ישנם מגוון מאכלים המתאימים לאירועים והם מתוקים, מלוחים ובמגוון טעמים. כאשר אתם בוחרים מגשים לאירועים עסקיים במאכלי ‘פינגר פוד’ שהוא אוכל שניתן לאכול בביס אחד או שניים ולאחר מכן לעבור למאכל השני – כך שניתן לאכול את האוכל בעמידה, תוך כדי שיחה, או הליכה בין דוכן לדוכן, ובכל מהלך האירוע העסקי. בין הכיבודים לאירוע העסקי ניתן למצוא: סנווידצ’ונים, טורטיות, מיני קישים, פשטידות, מרקים בקעריות קטנות, מגשי פירות, מגשי מתוקים בהם מגוון מאפים, עוגות קטנות ומיני קינוחים, וגם יין ומשקאות.

לאילו אירועים מתאימים המגשים?

מגשי כיבוד בתפריט קייטרינג לאירועים מתאימים לשלל אירועים עסקיים בין אם מדובר בכנסים, בהרמות כוסית, בערבי חברה, ימי גיבוש, הרצאות, מכירות של החברה, ובין אם מדובר בערבי חג בהם אתם מחלקים מתנות ושי לעובד ועוד.

אז כיצד מארגנים אירוע עסקי מושלם?

על מנת לארגן אירוע עסקי מושלם ניתן לארגן אירוע בלוקיישן מקורי כמו אירוע חברה בטבע, או אירוע בחוף הים או בכל מקום מקורי שתוכלו לשהות בו בצורה מסודרת. בנוסף, אם בחרתם לארגן את האירוע בתוך העסק, תולו לעצב ולקשט אותו עבור העובדים, לארגן לכולם מקומות ישיבה, ולהקים בופה מרשים עם מגשי כיבוד מפנקים.

הכינו תכנית אומנותית שתשעשע את עובדי החברה, חלקו שי או מתנה לעובד, משקאות קלים וחמים, והוסיפו ברכה אישית לכל עובד. בכך העובדים יישארו לויאליים אליכם. או שתוכלו להרשים את הלקוחות שלכם במידה ומדובר באירוע עסקי ללקוחות.

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close