כללי

קופסאות לממתקים לאחסון ותצוגה

כל מי שמבקר בסופרמרקט, מכולת ואפילו בחנויות אחרות, בין אם זו חנות רהיטים או חנות בגדים, יכול למצוא על הדלפק שליד הקופה, קופסאות לממתקים, קופסאות קטנות לתצוגה בהן מונחים ממתקים מסוגים שונים, וכל מי שרוצה יכול לקחת.

ממתקים אלו, מעבר לעובדה שהם טעימים ויכולים להוסיף לכל ארוחה קטנה, בין אם זה בסוף ארוחת צהריים ובין אם זה בעת שתיית קפה, הרי שהם גם מוצר מקדם מכירות. כל אחד יודע, שאנחנו מחפשים תמיד דרכים להגיע אל ליבו ואל כיסו של הלקוח. אם אנחנו מציעים לו ממתק בזמן המכירה, זה לא אומר בהכרח שהוא יקנה את המוצר בגלל זה, אך הוא בהחלט ירגיש שהמקום הרבה יותר נעים ומזמין, כשיש לו קופסאות לממתקים מול העיניים והוא יכול לקחת מהן ולאכול.

צריך לציין נקודה נוספת והיא, שימוש בקופסאות לממתקים לאחסון ובכלל מתקני תצוגה לחנויות ומסחר, יכולים לשרת אותנו לא רק כבעלי עסקים, אלא גם אם אנחנו נניח, עורכים כנסים או ועידות. הרי אנחנו יכולים להשתמש באותן קופסאות, אנחנו נציב אותן על השולחן והאורחים שלנו יוכלו ליהנות מהם. סביר להניח שזה יכול להשתלב היטב, בוודאי אם המסר של הוועידה או הכנס, הוא אופטימי, מסר של תקווה, הממתק, יכול להיות כמין דוגמא לכך.

הרבה פעמים אנחנו נשתמש בממתקים בשביל להעביר מסרים או להציג את העמדה שלנו, מהצד החיובי והאופטימי שלה. לכן אנחנו נרצה להשתמש בקופסאות לממתקים לאחסון ותצוגה גם לצורך זה. ייתכן מאוד שאנחנו נרגיש הרבה יותר נוח, כלפי האורחים או הלקוחות שלנו, אם אנחנו נציב בפניהם לא רק מסמכים שמבקשים להעביר את המסר שלנו ולא רק אם אנחנו נדבר אליהם ונסביר להם מה המסר שלנו, אלא יותר מזה, אם אנחנו נציע להם את המסר שלנו דרך אותן קופסאות לממתקים, דרך אותם ממתקים קטנים שיעשו להם טוב על הלב.

אז לסיום, ההמלצה שלנו היא להשתמש באותן קופסאות, לדאוג להפוך אותן למוצר מקדם מכירות כאילו היה כתוב על לוח גיר ענק שאתם הטובים ביותר, קדמו את עצמכם באמצעות הנחת ממתקים מקוריים בקופסאות , ממתקים מוכרים לכולם, או ממתקים יוקרתיים.

 

מאמרים קשורים

Close
Close