אוכל

3 מותגי אוכל מומלצים לכלבים

הכלב שלנו הוא אחד מחיות המחמד הקרובות והיקרות לליבנו, בין אם מדובר בכלב שעשועים שנמצא אתנו בבית, לבין אם מדובר כלב שמירה או כלב נחייה ועבודה שמלווה אותנו לכל מקום. בשל כך חשוב שנשמור על הבריאות של החבר הטוב ביותר שלנו וזאת תוך הזנה של גופו עם אוכל מתאים ואיכותי.

כיום ישנן שלל חברות המייצרות אוכל לכלבים ומזון לבעלי חיים אשר מסבירות כי הן מציעות את המזון האיכותי ביותר.

מהם 3 מותגי אוכל מומלצים לכלבים?

הנה הרשימה:

קאניס נייצר 

מזון מלא ורך כמו גם 100 אחוז טבעי לכלבים והוא מתאים לכלבים מכל סוגי הגזעים. המזון מתאים לגילאים שונים של כלבים, תוך שהוא מבושל בטמפרטורה נכונה ובכך שומר על הטריות שלו ועל הערכים התזונתיים. קאניס נייצ’ר הוא מזון ללא דגנים או חומרים משמרים ובכך הוא נחשב איכותי יותר. כיום ישנם אריזות מזון של המותג המיוצר באריזות קטנות, ביניהם אריזות של אוכל המכיל חזה עוף, עוף טחון, גזר, כבד, כוסמת, בלק, נענע, פטרוזיליה, שמן דג קוד ושלל רכיבים מעולים.

ריפלקס

מזון יבש שמתאים לגורים ולכלבים בוגרים והוא מבוסס על בקר. המזון מעולה ויש בו רכיבים שנבחרו ועורבבו בקפידה יחד לקבל טעם של בשר ציד. המזון איכותי ומן החי והוא מכיל חלבון שומן ותאית גולמית.

רויאל קנין

רויאל קנין הוא אחד ממותגי המזון המובילים לכלבים והוא מציע מגוון רחב של מוצרי מזון איכותיים. האוכל פותח על פי נוסחה מדעית תוך התאמה לגודל וגז הכלב. מזון לכלבים מבית רויאל קנין מציורים ממרכיביב בשר, עוף ודג טבעיים והוא מתאים לכלבים לכלבים ענקים, גדולים, קטנים, ננסיים לכל שלבי ומצבי החיים.

איך מתאימים מזון לכלבים?

על מנת להתאים את המזון הטוב ביותר התייעצו עם אנשי המקצוע או קראו בחנויות און ליין למכירת מזון אודות המרכיבים והתועלות של כל סוג מזון. בנוסף רצוי במידה וכלבכם סובל מבעיות בריאותיות להתייעץ עם וטרינר על מנת להתאים לכלב את המזון הטוב ביותר.

מאמרים קשורים

Close
Close