כללי

אולמות אירועים במרכז – איך בוחרים?

חיפוש אחר אולמות אירועים באזור המרכז עלול להיות משימה לא פשוטה. אתם מחפשים אחר אולם אירועים שמתאים גם לכם גם לתקציב שלכם וגם לאורחים שלכם, אתם עסוקים במשימות שונות כמו הכנת רשימת אורחים, עיצוב הזמנות, חיפוש ביגוד לאירוע, מציאת ספקים לחתונה, תוך שאינכם יודעים מתי יהיה לכם זמן פנוי בין העבודה שלכם לשלל המשימות – לצאת ולתור אחר אולם אירועים.

עם זאת כדי שלא תטרטרו את עצמכם יותר מידי, חשוב שתתמקדו בחיפוש אולם האירועים תוך שאתם בודקים כמה דברים עם בעל האולם כבר בשיחת הטלפון הראשונה, ועוד לפני שאתם מגיעים פיזית לראות את אולם האירועים.

אז מה צריך לבדוק לפני שבוחרים אולם אירועים במרכז?

אתר אינטרנט – כאשר אתם מבצעים את השיטוטים הראשונים שלכם, בבחירת אולם האירועים בראשון לציון, תל אביב או ירושלים – חשוב כי תעברו על כמה אתרי אינטרנט של אולמי אירועים במרכז, תוך שאתם מסתכלים על תמונות של גן האירועים. בכך תוכלו כבר בהתבוננות הראשונה לקבל מושג אודות האווירה שישנה באולם האירועים.

מחיר – כבר בשיחה הראשונה עם נציג של אולם האירועים שבחרתם חשוב לבדוק מהו המחיר המינימאלי למנה. עלות של אולם אירועים נקבעת ברובה לפי מחיר המנה, כאשר מחירים המנות משתנים בהתאם לאזור של אולם האירועים ואיכותו. עם זאת דעו כי ישנם אולמות אירועים יפים במיוחד שמציעים מבצעים בעיקר למי שמתחתן בעונת החורף שנחשבת פחות פופולארית לאירועים. 

גודל – הכינו רשימת מוזמנים והבינו מה מספר האורחים בחתונה שלכם וכמה צפויים באופן בטוח להגיע. בכך תוכלו לבחור אולם אירועים שמתאים לגודל ולכמות האורחים שלכם. כיום ישנם אולמות אירועים שמתאימים לאירועים קטנים כמו גם כאלה שמתאימים לאירועים גדולים במיוחד. 

מיקום אולם האירועים – בדקו היכן אולם האירועים ממוקם במרכז. אולמות במרכז יכולים להיות ממוקמים בכל מקום בגוש דן והאזור, ולכן חשוב לדעת מה המיקום והאם יש באזור חנייה צמודה או כל פתרון אחר להגעה נוחה של האורחים שלכם. 

עיצוב ואווירה – כאשר אתם מגיעים לבדוק את אולם האירועים, חשוב להגיע לחתונה במקום. כך תוכלו לחוש את האווירה המקום, לבדוק את השירות, להבין איך נראית חתונה באולם שאתם רוצים לבחור,  ומה איכותן של המנות.

בנוסף מומלץ לבדוק נסו אם עיצוב האירוע כולל את המחיר שמציעים לכם או שעליכם להוסיף כסף לעיצוב האולם.

עוד חשוב לבדוק  כי המחיר כולל שירותי תאורה והגברה, וזאת משום ששירותים אלה יכולים להוסיף כמה אלפי שקלים למחיר.

לסיכום, בבחירת אולם אירועים חשוב לשים את הדגש גם על שירות, כימיה עם בעל האולם, והאינטואיציה שלכם לגבי התנהלות האירוע והשירות שניתן לכם באולם האירועים.

מאמרים קשורים

Close
Close