תזונה לספורטאים

מתכון גיינר בהכנה ביתית

בכדי שאתם תוכלו להעלות את המסה שלכם ולהגיע למשקל הרצוי, יהיה עליכם לוודא שאתם מכניסים לגוף שלכם כמות מינימאלית של קלוריות, וזאת בהתאם למשקל ולגובה שלכם. בכל אופן, לאחר שאתם יודעים באופן ברור כמה אתם רוצים להכניס, כלומר כמה קלוריות אתם מתכוונים להכניס לגוף שלכם בכל יום, השלב הבא יהיה לחשוב כיצד אתם רוצים לעשות זאת.

אנו נמליץ לכם להתנסות בהכנה של פורמולת אבקת חלבון גיינר בהכנה ביתית. כזה שיהיה בריא במיוחד, ולא רק יעזור לכם להעלות במשקל, אלא גם ישפר את הבריאות שלכם פלאים.

בננות כבסיס לגיינר בריא

אם אתם רוצים לוודא שאתם מכניסים לגוף שלכם הרבה קלוריות בריאות, אז יהיה כדאי לכם לוודא שהבסיס של הגיינר שלכם יהיה בננות. כך שאתם יכולים להכין שייק שמבוסס על בננות, תמרים וחלב שקדים למשל. כמובן שאתם יכולים לשנות את המינונים ואת הפירות שאתם מכניסים בהתאם לרצונות האישיים שלכם והטעם המועדף.

משהו שאנו נמליץ לכם לשקול בחום זה את האפשרות להכניס אבקת חלבון קולגן לתוך השייק שלכם. בדרך הזו אתם תוכלו להגביר את צריכת החלבון שלכם ולוודא שאתם פשוט עומדים בכמות החלבון שאתם צריכים להכניס לגוף שלכם. בכל אופן, אם אתם בוחרים לעשות זאת, יהיה עליכם לבדוק טוב מאוד באיזו אבקת חלבון אתם בוחרים לעשות שימוש, שכן מדובר פה בבריאות שלכם.

רוצים להוסיף אבקת חלבון? רעיון נהדר!

במידה ואתם רוצים לעשות את הטוב ביותר למען החיטוב שלכם ולוודא שאתם גם מגבירים את צריכת החלבון שלכם ומאפשרים לגוף שלכם לבנות שריר ביתר קלות, אז צריכה של אבקת חלבון בנוסף לשייק גיינר שתכינו זה רעיון נהדר שאתם יכולים ליישם. כדאי לדעת שאם אתם רוצים לשמור על כשרות, אז כיום ישנן גם לא מעט אבקות חלבון כשרות שנמכרות, כך שזה לא משהו שאמור להטריד אתכם יותר מדי.

תעשו לעצמכם טובה ותבדקו בהקדם איזו אבקת חלבון הכי מתאימה לכם. במידה ואתם לא בטוחים, פשוט תתייעצו עם האנשים הנכונים שישמחו לעזור לכם בכל עת ולהכווין אתכם אל עבר המטרה שלכם.

מאמרים קשורים

Close
Close