כללי

גרנד הול: גריל הגז האוסטרלי שמשגע את העולם

אם אתם מחפשים את הדרך לשדרג את החצר או את הגינה שלכם, חשוב שתדעו כי אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות גריל גז.

כיום רבים האנשים אשר צולים מגוון מאכלים כמו בשר, ירקות לחמים ואפילו פירות על גריל גז, תוך שהטעם הינו נימוח וייחודי בעיקר אם בוחרים את הגריל הנכון.

אחד מהמוצרים הבולטים בתחום המטבחים החיצונים והבישול החיצוני הוא גריל גז מבית גרנד הול. אבל מה צריך לדעת על הרגיל האוסטרלי שמשגע את העולם והפך להיות פופולארי בבתים רבים בישראל? המפרט והמידע אודות הגריל בהמשך:

גריל גז גרנד הול הינו פופולארי ואיכותי והוא דורג במקום הראשונה עם ציון של 9.5 בסקר שפים שנעשה בארץ.

גריל גז מבית גרנד הול
גריל גז מבית גרנד הול

לגריל 4 מבערי נירוסטה איכותיים והוא מגיע לעוצמת חום של 48 אלף BTU. לגריל שלל אביזרים שהופכים אותו לנגיש ומודולארי ביניהם: מדפי עץ מתקפלים, גומחה חבויה למיכל הגז, משטח יציקת ברזל ומשטח חימום קומה שנייה, שתי רשתות בישול מברזל יצוק מצופות בפורצלן ואמייל, הצתה אלקטרונית בלחיצת כפתור, מדי טמפרטורה בעיצוב יוצא דופן ומתקדם מפזרי להבות מנירוסטה, משטח צלייה, שני כפתורי הפעלה מעולים, תוך שהגריל הינו כזה שמידותיו הן בעומק של 54 סנטימטרים, גובה של 120 סנטימטרים ורוחב של 116 סנטימטרים. לגריל שטח צלייה רחב והוא מקנה 5 שנים אחריות למשתמש – מה שהופך אותו למושלם!

למי מתאים גריל גז מסוג זה?

גריל גז גרנד הול מתאים לכל מי שרוצה ליהנות מברביקיו מושלם, לבשל לעצמו או למשפחה אוכל במהירות ולקבל איכות שלא נפגעת בזמן הבישול.

הגריל מתאים לכל מי שרוצה לפנק את עצמו ואת הסובבים אותו באמצעי בישול מעולה המתאים לחצר, למפרסת, לגינה ובעצם לכל מקום חיצוני שניתן ליהנות בו מצלייה על הגריל. בנוסף המוצר מתאים למי שרוצה ליהנות מחסכון באנרגיה  בזמן הבישול ובעבודה קלה הרבה יותר.

 

 

מאמרים קשורים

Close
Close