קייטרינג

איך בוחרים קייטרינג לאירועים

כל מי שמתכנן לערוך אירוע, יודע שבסופו של דבר הדרך להצלחת האירוע עוברת דרך הקיבה של האורחים. לא חשוב כמה תשקיעו בבחירה של אולם אירועים יוקרתי, סידורי פרחים מיוחדים, שמלת כלה בעלות של חצי דירה בת”א, בכל מקרה, למחרת כולם ידברו על האוכל שהיה באירוע. אולי פה ושם אנשים יזרקו הערות לגבי העיצוב המיוחד של המקום, או לגבי הדי ג’יי שגרם לכולם לקום ולהתחיל לרקוד, אבל רוב נושאי השיחה יתמקדו בתור הארוך לבופה, איכות המנות הראשונות ורמת השירות של צוות הקייטרינג. אין מה לעשות, רוב הישראלים מגיעים לאירוע כדי לאכול, ולכן חשוב לספק להם את החוויה הקולינרית המושלמת ביותר. לצורך כך, חשוב לבחור בחברת קייטרינג לאירועים שתדע להקפיד על טיב האוכל, רמת הגשה גבוהה וכמובן מגוון רב ומנות ייחודיות.

בקרו במקום המושלם לאירוע Nine9

איך בוחרים קייטרינג לאירועים – שאלת השאלות

תכנון והפקה של אירוע, הן משימות לא פשוטות בעליל. יש צורך לבצע סקר שוק, לעבור על כמות עצומה של חברות קייטרינג שונות, לקרוא את ההמלצות והביקורות שכל חברה זכתה בהם ולבסוף לבחור את הטופ שבטופ עבור האירוע שלכם. מומלץ לצמצם את הרשימה לכמה אופציות רלוונטיות, אשר יוכלו לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב עם מנות נפלאות בתקציב שמתאים לכם. בנקודה הזאת, חשוב לא להתעצל אלא להגיע לערב טעימות בכל אחת מחברות הקייטרינג המדוברות. מדובר למעשה על חוויה כיפית, שבמהלכה ניתן ליהנות ממנות מושקעות, לבחון את רמת השירות של העובדים ולהחליט האם מדובר על הקייטרינג האידיאלי עבורכם. ניתן כמובן לבחור מתוך מגוון עצום של סגנונות אוכל שונים, לכן חשוב קודם כל להבין מה הכיוון הקולינרי שאליו אתם שואפים. חשוב לזכור שהמחיר נקבע בהתאם למספר המנות, לכן מומלץ לערוך מראש רשימה של כל האורחים שצפויים להגיע לאירוע, ורק לאחר מכן לבקש הצעת מחיר רלוונטית. ניתן לחסוך מעט בעלויות אם בוחרים לעבוד עם חברת הקייטרינג של האולם או גן האירועים שבחרתם. עם זאת, על מנת ליהנות מתפריט החלומות שלכם, ככל הנראה שתאלצו להגדיל את טווח החיפוש.

לסיכום, ניתן היום למצוא בשוק כמות לא קטנה של חברות המספקות שירותי קייטרינג לאירועים. אך על מנת לקבל את תפריט החלומות שלכם, יש צורך לבחור בחברת קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לבחור לעבוד עם חברה שמשקיעה באוכל שלה לא מעט יצירתיות, רגש ואהבה. חברה מסוג זה, תקפיד להתאים את התפריט האידיאלי לכל לקוח, כך שהאירוע כולו יהפוך לאומנות קולינרית המלאה בטעמים ייחודיים, ניחוחות משכרים וצבעים מרהיבים. חשוב לעבוד עם חברה שמקפידה על חומרי הגלם המשובחים ביותר, משתמשת במוצרים טריים בלבד ומעניקה תשומת לב מיוחד לכל שלב ושלב בהכנה ובהגשה של המנות. שילוב מפתיע של טעמים, צלחות ברמה הגבוהה ביותר וצוות עובדים מקצועי ומיומן – הם השילוב הקדוש להצלחה של כל אירוע ואירוע.

 

.

מאמרים קשורים

Close
Close