מסעדות

מה היתרונות של קופות ממחושבות למסעדות

קופה היא אחד מן הדברים הכי חשובים כאשר צריכים לתפעל בצורה טובה מסעדה, כי זה בהחלט לא מספיק להכין אוכל מעולה ממוצרים טריים ולערוך מסע פרסום נהדר, לכל אלה צריכים לשלב גם קופה ממוחשבת טובה אשר תתמוך בכל מה שנעשה באותה מסעדה.

הקופות הממוחשבות של ברק קופות היום הן כאלה אשר יש להן שורה ארוכה של יתרונות שהם בולטים במיוחד לענף המסעדנות, ומן הראוי כי הבחירה של קופה ממוחשבת למסעדה תהיה כזו אשר תעשה בקפידה ותעבור על פני היכולות של כל קופה עם שורה ארוכה ככל האפשר של יתרונות.

תפעול מהיר ע”י המלצרים

כאשר מסעדה נמצאת בזמן של עומס המהירות של התגובה היא מאוד חשובה על מנת שכל מלצר ידע לעשות את התפקיד שעליו הוא אמון באופן יעיל לשביעות רצון של כל סועד וסועד. הרבה מזה תלוי בקופה הממוחשבת עצמה, כאשר אם מדובר במערכת מהירה לתפעול וקלה להבנה, כך המלצרים עצמם לא יצטרכו לבלות שעות ארוכות עד אשר הם יבינו איך עושים כל פעולה, אלא בצורה הכי מהירה יתקדמו אל עבר הזנה של כל הזמנה וטיפול בכל שולחן מרגע קבלת הסועדים ועד לרגע של העזיבה.

זה חשוב מאוד עבור תפעול מהיר ואינטואיטיבי, וחשוב עבור חפיפה מהירה של מלצרים חדשים כאשר יכולים להתקדם אל הדבר הדחוף הבא שאותו צריכים לבצע במקום שבו לעולם לא מסתיימת העבודה.

קבלת נתונים בזמן אמת

יש מסעדות אשר בהן גם קיים שירות של משלוחים, ושם חשוב כי הסנכרון של כל הזמנה יהיה מהיר ויעיל לבדיקה, כך כל שיחה צו לקוח אשר מתקשר בנוגע להזמנה של משלוח מתנהלת בצורה יעילה ללא עיכובים ויכולים לבדוק בדיוק רב האם המנה עדיין בהכנה או שהיא כבר יצאה עם השליח ונמצאת בדרכה אל מזמין המנה.

ברגע בו מדובר בקופה ממוחשבת חכמה תמיד יכולים לדעת בזמן אמת מה קורה מבחינת העומס של ההזמנות על המטבח, לבדוק כמה מבין כל ההזמנות כבר בוצעו בהצלחה וכמה עוד ממתינות להכנה במסגרת בחינה של זמן הגיוני של תגובה.

מאמרים קשורים

Close
Close