מסעדות

מסעדות בתל אביב שחובה להכיר

כל מי שרוצה לחגוג יום הולדת אינטימי עם חברים ובני משפחה, לא צריך ללכת רחוק מדי. בתל אביב אפשר למצוא מגוון רחב של מסעדות אשר ניתן לשכור את שירותיהן לשם חגיגה שכזו. יש מסעדות שמציעות אפשרות לשכור את כל שטח המסעדה למשך זמן מסוים על מנת לארח אירוע פרטי, ויש מסעדות שמציעות חדר מיוחד בו ניתן לחגוג את האירוע במסעדה.

חשוב לציין, לא מדובר על מצב בו אנחנו שוכרים שולחן לצורך ציון יום הולדת, אלא מדובר על מקומות שמציעים לנו אפשרות לשכור חדר שלם או את כל המסעדה. בדרך כלל, מרבית המקומות יציעו את האופציה הראשונה זו בשביל שלא יהיה מצב בו יהיה צורך לסגור את כל המסעדה מפני לקוחות אחרים שרוצים לסעוד באותו זמן במקום.

לא במקרה תל אביב מלאה באופציות של אירוח אירועים, הרי העיר המרכזית בישראל מכילה מגוון רחב של מסעדות מסוגים שונים וכאמור, אפשר למצוא בעיר מגוון רחב של מסעדות שכוללות חדרי אירוח. לפני שנציג כמה דוגמאות, נציין מספר טיפים שיכולים לעזור בתהליך הבחירה.

טיפ ראשון, רצוי לוודא מה התפריט של המסעדה כולל ואם יש תפריט מיוחד לאירוח. זה נכון גם לגבי ההיצע וגם לגבי העלויות.

טיפ שני, חשוב לבדוק כמה אנשים יכולים להיכנס אל חדר האירוח או למסעדה עצמה.

טיפ שלישי, לכמה זמן אפשר לשכור את המקום.

טיפ רביעי, רצוי לבדוק האם המקום מציע תפריט אלכוהול והאם ניתן להביא יין מבחוץ תמורת דמי חליצה.

מסעדות מומלצות בתל אביב

באילו מסעדות ניתן לארח חברים או בני משפחה?

הטרקלין – מסעדת בשר תל אביבית ותיקה וטובה, מציעה מגוון רחב של סוגי בשר ומאכלים ים תיכוניים ואירופאיים, המקום כולל גם מאכלים שמיועדים לצמחוניים ולטבעוניים.

קיטשן מרקט – מסעדה שהפכה במהלך השנים למוסד תל אביבי לכל דבר, התפריט כולל מנות פיוז’ן וכן מנות ישראליות, ים תיכוניות. גם כאן אפשר למצוא מנות שמיועדות לצמחוניים וטבעוניים. כמות אורחים, עד שלושים איש.

באבא יאגה – מסעדת דגים ופירות ים מאוד פופולארית, כוללת מאכלים מקוריים, מתאימה גם למי שאיננו חובב ים מושבע.

מסה – נחשבת לאחת המסעדות היוקרתיות בעיר הגדולה, תל אביב ובכלל, מגוון רחב של מנות גורמה לצד מנות אשר יכולות להתאים לכל אחד. המסעדה מעוצבת בצורה מאוד מרשימה ויפה. ניתן לארח עד 16 סועדים.

קלארו – מסעדה איטלקית עם עיצוב ייחודי ומרשים עם קומת אירועים נפרדת. חשוב לומר שהתנאי לאירוח הוא 20 אורחים לפחות וארוחה בסכום של 300 שקל מינימום לאורח.

לומינה – מסעדת שף של מאיר אדוני שזכתה לביקורות מאוד טובות בזכותה היותה מסעדה כשרה שמציעה תפריט ייחודי. המסעדה מציעה תפריט בשרי, והיא כוללת שני חדרי אירוח, אחד ל-10 אורחים והשני ל-40.

התרנגול הכחול – מסעדה ששייכת לשאול בן אדרת, מהבעלים של קימל. המסעדה מציעה אפשרות לבנות תפריט מיוחד לאירוע, בין היתר בשרים, פירות ים, אוכל איטלקי ועוד. בסך הכל, ניתן לארח בחדר האירוח של המסעדה עד 50 אורחים.

כאמור, אפשר למצוא בתל אביב מגוון רחב של מסעדות בהן ניתן למצוא חדרי אירוח או שניתן לשכור את המסעדה כולה לצורך אירוע.

מאמרים קשורים

Close
Close