קייטרינג בשרי

טיפים לבחירת קייטרינג בשרי

כל מי שמארגן אירוע, בין אם מדובר באירוע גדול או קטן, יודע כי המרכיב הקולינארי חשוב מאד באירוע – וזאת כי הרי מרבית האורחים מגיעים לאירוע במטרה לאכול ארוחה טובה ואיכותית.

בחירת קייטרינג בשרי לאירוע חשוב שתהיה בחירה טובה, וזאת משום שקייטרינג בשרי לא נחשב זול ולכן חשוב לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

אז כיצד אפשר לבחור קייטרינג בשרי לאירוע טעים, מיוחד ובלתי נשכח? כמה טיפים בהמשך:

בחירת קייטרינג לפי התקציב שלכם – כיום ישנן חברות קייטרינג רבות, כאשר כל אחת מציעה תפריטים בשריים במחירים משתנים. על מנת להתחיל ולבחור את החברה המתאימה לכם מכל: בדקו האם התפריט הבשרי של החברה עומד בתקציב שלכם וזאת משום שתפריט בשרי נחשב יקר יותר באופן כללי.

לקוחות מרוצים – בדקו כי לחברת הקייטרינג לקוחות מרוצים. את הבדיקה אפשר לבצע דרך חוות דעת שמוצגות באתר האינטרנט של חברת הקייטרינג, דרך מכתבי תודה, והמלצות מלקוחות עבר או ממכרים וחברים.

כמויות – חשוב לדעת שחברת הקייטרינג יכולה לספק מנות מושלמות לכמות האורחים שלכם. אם אתם מארגנים אירוע גדול, חשוב מאד לעמוד על טיב המנה, אופן הגשתה והיכולת לספק מנות תואמות ואיכותיות לכל המוזמנים באירוע.

זמינות – בדקו כי החברה שאתם בוחרים יכולה להגיע לכל מקום שבו אתם עורכים את האירוע שלכם. כיום אירועים מתקיימים במיקומים שונים כמו: אירועים בטבע, בחוף הים ובחללים מרוחקים, ולכן חשוב לוודא שהאוכל יגיע לאירוע ובזמן.

כשרות – בכל הנוגע לבשר ובכלל לקייטרינג, תמיד עולה השאלה של הכשרות. בדקו כי לקייטרינג יש תעודת כשרות ובררו איזה כשרות. כיום ישנם אירועים בהם  צריך כשרות ספציפית להתאמה לסוג המוזמנים לאירוע.

מנות מיוחדות – זה נכון שאתם מזמינים קייטרינג שדרי, אך עם זאת בוודאי ישנם חלק מהאורחים שהינם צמחוניים, טבעונים או בעלי רגישויות. בשל כך חשוב לבחור חברת קייטרינג שיכולה לספק מנות גם לאנשים שזקוקים למנה שונה מהמנה הבשרית.

וחשוב מכל – טעם! אל תשכחו להגיע לאירוע אחר ולטעום את המנות לפני שאתם חותמים על חוזה עם חברת הקייטרינג. איכות, טריות וטיב המנה הם אלה שיעזרו לכם לקבל החלטה סופית.

 

מאמרים קשורים

Close
Close