כללי

חתונה בקיסריה

ברוכים הבאים לאחת הערים היפות בישראל. קיסריה – כמה קטנה, ככה יפה. עם חוף ים משגע, גנים מטופחים והרמוניה מושלמת בין תחושות עיר וכפר, לא בכדי נחשבת העיר שבין חדרה לאור עקיבא לאבן שואבת לישראלים כה רבים. עכשיו בוא ניקח את כל היופי והטוב הזה אל הערב החשוב בחייכם ונדבר על חתונה בקיסריה – המקום המושלם לחתונה המושלמת.

חתונה בקיסריה – בגלל המיקום

לפני שמתרשמים מהיופי וההדר שבקיום חתונה בקיסריה, חייבים להזכיר את המיקום הנהדר של עיר החוף היוקרתית: ממש בין חיפה לתל אביב, כ-40 דקות נסיעה מכל כיוון, על הכביש המהיר, כך שכל האורחים שלכם, כמעט, הצפוניים והדרומיים, נמנעים מנסיעה ארוכה ומייגעת אל אירוע השמחה שלכם. לא בכדי אלפי זוגות ישראלים בוחרי להינשא בקיסריה בפרט ובצפון השרון בכלל.

יוקרה מהרגע הראשון

בחירת אולם אירועים בקיסריה מעבירה מסר ברור לכלל האורחים: האירוע עומד להיות יוקרתי ומרשים. אין זה אומר, כמובן, אירוע בעל תחושת חשיבות עצמית מוגזמת, אלא חגיגה בניחוח אירופאי קלאסי ונפלא. וזה ממש לא סותר את הסלסולים שעוד יבואו… אגב, חתונה בתחושה יוקרתית אינה אומרת בהכרח עלויות גבוהות מהממוצע. ברחבי העיר תוכלו למצוא אולמות וגני אירועים מרשימים במחירים שפויים. באחריות.

הנוף המושלם בשבילכם

אחד מיתרונותיהם הבולטים של אולמות השמחה בעיר הוא הנוף המרהיב הנשקף מהם. מבנים היסטוריים, ארכיאולוגיה במיטבה, חוף הים היפה ביותר בישראל בעיניי רבים, ותאמינו או לא – אפילו מבצר אותנטי ועוצר נשימה שהופך את גן האירועים למקום שלא מפסיקים להצטלם בו. אז אם כבר בחרתם בעיר היפה כמקום החתונה שלכם, אל תוותרו על הנוף הנפלא שהיא מציעה. בחנו גם אותו לפני קבלת ההחלטה.

חתונה בקיסריה – הבחירה

אז החלטתם על העיר, סגרתם את רשימת המוזמנים, אפילו רב כבר יש לכם. ומה עם גן אירועים? ובכן, בחירה לא קלה, אין כל ספק. אך בחינת הפרמטרים הבאים יהפוך אותה למעט פשוטה יותר:

  • גודל המקום – אחת הטעויות החמורות ביותר שזוגות רבים עושים היא בחירת מקום קטן מדי. אלא אם גן מתוכננת חתונה קטנה בקונספט אינטימי. אם לא, זכרו לשאול את בעלי המקום לכמה אורחים המקום מתאים (עוד לפני שגיליתם כמה צפויים להגיע), מה גודל המקום במ”ר (כולל חלוקה – פנים, חוץ, קבלת פנים וכו’…) ואל תתפשרו על הנושא.
  • העיצוב – אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני ורק עיצוב איכותי, מקצועי ומרשים יוצר אפקט נפלא של רושם ראשוני. אם צריך, התייעצו עם מביני עניין אובייקטיבים. בדקו כל פינה וחלל.
  • חדר חתן כלה – נושא חשוב במיוחד. אין דבר מדכא יותר מנסיעה הביתה או אפילו למלון בגמר האירוע. עייפים, אחרי ששתיתם לבטח אלכוהול, אין כמו מיטה חמה בחדר מפנק בשטח הגן.
  • כל השאר: רמת שירות, קייטרינג, חניה, נגישות וכמובן – מחיר.

 

כעת, כל שנותר הוא לבחור גן אירועים בקיסריה או גן אירועים מיוחד במקום קרוב גיאוגרפית לקיסריה ומקום לא פחות מיוחד מעיר נמל זו, כמו למשל בלבן אירועים!

מאמרים קשורים

Close
Close