אוכל

מה הופך קייטרינג למומלץ?

מה הופך כל נותן שירות למומלץ? התשובה פשוטה מאוד, אם יש לקוחות ממליצים נותן השירות נעשה למומלץ. לכן, אם אתם מחפשים קייטרינג מומלץ עליכם למצוא קייטרינג כזה שלקוחותיו ממליצים עליו בכל פה, והם שמחים לספר לכם על חווית השירות ועל המענה אותו הם קבלו. כמו כן הם יוכלו לענות לכם בכנות ולהצהיר כי אם יהיה עליהם לערוך אירוע נוסף, הם שוב יפנו לאותו קייטרינג. כי הם באמת יצאו מרוצים מהשירות.

> כדאי להכיר: מסעדה חלבית כשרה לאירועים בירושלים

הנקודות שמשמעותיות לכם

אמנם יש המלצות של לקוחות ונקודות של שביעות רצון. אבל כל אחד צריך לבדוק ולברר היטב כדי להיות בטוח כי הקייטרינג שמכר או ידיד ממליץ עליו, אכן מתאים גם לכם. הבה ונפרט כמה נקודות משמעותיות שיש להתייחס אליהן לפני שמחיטים איזה קייטרינג לקחת לאירוע.

טעמים וניחוחות – הדבר הראשון הוא הטעם של האוכל. לא פעם קורה שלקוחות מזמינים שירותי קייטרינג, והם מתאכזבים מהטעמים ומהתיבול. זה עלול לקרות לכל אחד. כדי למנוע מצב כזה יש לטעום מראש ולהכיר את האוכל. כך אתם יודעים מה אתם מזמינים.

כמויות – כאשר מבצעים הזמנה בוחרים את הכמויות לפי מנות. אבל אתם צריכים לוודא כי תקבלו אוכל בשפע. שלא תמצאו את עצמכם מול סירים ריקים כאשר אורחים טרם אכלו לשבעה. זו סיטואציה מביכה לכל הדעות. קייטרינג מוצלח יציע לכם אוכל בשפע ויעשה הכול שכל האורחים ייאכלו וישבעו.

שירות ואדיבות – אתם צריכים לקבל מאנשי הצוות של הקייטרינג מענה שירותי ברמת אדיבות גבוהה, כפי שמציעים לכם הולי בייגל בד”ץ ירושלים. זה כולל אווירה נעימה, תחושה כי עמלים להציע לכם את המיטב – וכל זאת לפני האירוע וגם במהלכו. רק כך תוכלו להיות שלווים ולחוש כי אתם סומכים את ידיכם על חברה שראויה לכך.

מאמרים קשורים

Close
Close